Sürmene Belediyesi İş Makinesini Yeniledi
![Sürmene Belediyesi İş Makinesini Yeniledi](https://www.surmene.bel.tr/media/filer_public_thumbnails/filer_public/d1/88/d1883952-0594-4b54-9a20-dc6bcb3644a4/99ozgr.jpg__750x420_q85_crop_subsampling-2_upscale.jpg)
Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün:Trabzon`un Büyükşehir olmasının ardından İlçemizinde hizmet alanı genişlemiştir.Bu durumda makine ve araç parkımızı genişletmeyi zorunlu kılmıştır.Belediyemize kazandırdığımız lastikli Ekskavatör`de bunlardan biridir.Hizmet verdiğimiz alanın genişlemesi ile Belediyenin yükü artmıştır.Halkımızın bize verdiği güveni boşa çıkarmamak için elimizdeki imkanları sonuna kadar kullanıyoruz.Dedi. Bundan sonrada Belediyemizi her alanda güçlendirmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz.