YENİ BÖLGE MÜDÜRÜNE ZİYARET
![YENİ BÖLGE MÜDÜRÜNE ZİYARET](https://www.surmene.bel.tr/media/filer_public_thumbnails/filer_public/c6/d0/c6d00777-56dc-49ea-a44e-ea73cf62f6d8/iller_bankas.jpg__750x420_q85_crop_subsampling-2_upscale.jpg)
Belediye Başkanımız Rahmi Üstün Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin Azizoğlu ile beraberTrabzon iller Bankası bölge müdürlüğüne yeni atanan Volkan Bektaş’a makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Belediye Başkanımız Rahmi Üstün Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin Azizoğlu ile beraberTrabzon iller Bankası bölge müdürlüğüne yeni atanan Volkan Bektaş’a makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.