CUMHURİYET HALK PARTİSİNDEN ZİYARET
![CUMHURİYET HALK PARTİSİNDEN ZİYARET](https://www.surmene.bel.tr/media/filer_public_thumbnails/filer_public/73/61/73612829-a73e-4bff-9579-d8bc7d4e196c/chp.jpg__750x420_q85_crop_subsampling-2_upscale.jpg)
Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Mehmet ERTÜRK ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanımız Rahmi Üstün’ü ziyaret ettiler. Ziyaretlerine teşekkür eder Hayırlı çalışmalar dileriz.
Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Mehmet ERTÜRK ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanımız Rahmi Üstün’ü ziyaret ettiler. Ziyaretlerine teşekkür eder Hayırlı çalışmalar dileriz.