ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN
![ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN](https://www.surmene.bel.tr/media/filer_public_thumbnails/filer_public/b5/10/b51054e8-e464-4997-8640-3a80e4ed1f95/annem.jpg__750x420_q85_crop_subsampling-2_upscale.jpg)
Yüreklerindeki sınırsız sevgi ve sabırla bizlere kanat geren. Hayatımızın her anında yanımızda olan, kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgilerini bizlerden esirgemeyen, bizler için her türlü çileye katlanan, değeri hiçbir şeyle ölçülemeyen, sabır ve güzellik timsali değerli annelerimizin “Anneler Gününü” kutlar her birini ayrı ayrı saygı ve sevgi ile selamlıyorum.Rahmi ÜSTÜN Sürmene Belediye Başkanı